Conquer Online

10.07.2008 19:25

 

Hra Conquer Online je pomerne známa a populárna hra. No aj tak ju pozná len málo slovákov. Preto by som vám ju dnes chcel pripblížiť týmto príspevkom.

 

Je to klasicka MMORPG čo znamená, že tam hráte za svoju postavu a samozrejme vidíte svoju postavu. Po zaregistrovaní (všetko zdarma okrem Dragon Ballov (veľmi vzácne)) vojdete do hry. Máte na výber zo štyroch classov, no čoskoro piatich lebo prichádza dlho očakávaný class: Ninja. Nech už si vyberiete trojana (odporúčam), warriora, archera alebo akéhokoľvek taoistu, vchádzate do hry.

    Na expenie máte väčší výber. Buď to PLVL čo znamená, že pôjdete do týmu so silným archerom, ktorý bude zabíjať príšery a vám pôjdu čiastočné expy. Tiež to môže byť cesta klasická, kde vy sami zabíjate príšery a idú vám expy. Ako posledný tu je quest Monster Hunter, ktorý je o tom, že zabijete istý počet príšer a za to máte v odmenu v podobe expu, nejskôr aj expu aj meteoru.

    Je tu 130 levelov ale samozrejme, môžete dať aj viac keď sa veľmi snažíte. Veci sú tu rôznej kvality. Od najhoršej: Normal, Refined, Unique, Elite a Super. Aký je rozdiel ? No rozdiel je v tom že zbrane vyzerajú ináč (svietia) a tiež v tom že máte vačšie staty equipu. Príklad: Normal armor deffence: 400 a Super armor deffence: 490. Podobne je to aj attackom zbraní.

   Viac vám toho povedať nemôžem – zistíte v praxi ( a aj tak potom by to bolo príliš dlhé).

Podľa môjho názoru je Conquer ozaj perfektná hra.

Ozaj... Server je Gem World - Emerald

 

Tu máte video ukážku spolupráce dvoch hráčov

 

S Pozdravom TrUtH.

—————

Späť